Blogmiss

3.6.2011

3. června 2011 v 21:13 | Adelle

Mí drazí návštěvníci tohoto blogu,
ráda bych se vám omluvila za nepřítomnost, která tento blog v posledních dnech zaplavila. Jednou z příčin je nedostatek novinek kolem Glee (ne že by nebylo co přidávat, jenom tak milion starých fotek) a tou druhou zase nedostatek mého času. Ve středu šla moje sestra na operaci s prstíkem do nemocnice, takže jsem až do dneška trávila celá odpoledne s ní. A pak ten zbytek času, než jsem šla spát, jsem věnovala aspoň trochu škole.
Tento víkend má navíc děda narozeniny, takže jedeme na celý víkend na chatu. Bohužel tam nemám přístup k internetu, takže se tady do té neděle budete muset objeít beze mě. Omluvte mě prosím ze všech kontrol a doufám, že si mě z affilates nesmažete.
Děkuju za pochopení, Adelle

15.5.2011

15. května 2011 v 13:45 | Adelle

Moji milí návštěvníci,
řeknu vám po pravdě, že jsem z blogování o Glee zatím nadšená. Sice je příval novinek nehorázný, ale opravdu mě to baví. Hodně z mých affilates (ne-li všichni) mi už za tak krátkou dobu přirostlo k srdci a opravdu si vážím každého vašeho komentáře. Děkuju moc za tu podporu.
Bohužel moje škola z mého blogování až tak nadšená není, máme teď hodně na pilno. Takže se vám musím pro tento týden omluvit, ale nebudu vůbec stíhat. Na novinky si budete muset počkat až do příštího týdne, stejně tak na moje komentáře. Doufám, že mi rozumíte a omluvíte mě ze všech těch kontrol a zápisů. Děkuji
Adelle
 
 

Reklama
Reklama